Podpora
Dokumentace

Odkaz na SuperSaaS z vlastního webu

Pokud máte vlastní web, pak asi víte, jak na něj umístit odkaz. Pokud pro vás web postavil někdo jiný, měl by vám být schopný říct, jak na to.

Pro obyčejný odkaz, např. Rezervovat nyní!, můžete použít jednoduché HTML. <a href="https://www.supersaas.com/schedule/demo/Therapist">Rezervace</a>
Také můžete použít tlačítko Rezervovat nyní, například: Rezervace Více možností… <a href="https://www.supersaas.com/schedule/demo/Therapist">
  <img src="//static.supersaas.net/en/but/book_now_red.png" alt="Rezervace">
</a>
Tento návod vám po přihlášení ukáže kousky kódu vygenerované přímo pro váš účet.
Vložení odkazu nebo tlačítka

Odkaz pro konkrétní rozvrh naleznete na záložce Přehled po kliknutí na tlačítko „Nastavení“. Na svém webu můžete použít jedno z námi připravených tlačítek. Případně si můžete v našem nástroji pro tvorbu tlačítek vytvořit své vlastní CSS tlačítko.

Přednastavené datum a zobrazení

Normálně se kalendář otevře na dnešním datu a ve výchozím pohledu. Pokud na stránce Otvírací doba nastavíte počáteční datum, rozvrh se na tomto datu, pokud již není v minulosti, bude otevírat. Také lze přidáním data do webové adresy vytvořit odkaz, který skočí přímo na určité datum. Datum lze nastavit pomocí URL parametrů day (den), month (měsíc) a year (rok). Pokud chcete například, aby se hosté přihlašovali na vánoční večírek, můžete na svůj web umístit následující:

<a href="https://supersaas.com/schedule/demo/Christmas?day=24&month=12">Make a reservation</a>

Také lze využít mezeru nad kalendářem, lze do ní umístit odkazy. To se může hodit, pokud máte více kalendářů a chcete, aby si mezi nimi mohli lidé přepínat. Přejděte do Nastavení > Vzhled a v poli Vzkaz který se zobrazuje v bílém prostoru nad rozvrhem vyberte tlačítko pro zobrazení zdrojového kódu (< >). Do zobrazeného okna vložte odkazy, které chcete přidat, klikněte na tlačítko OK a potom na Uložit změny.

Použití odkazů pro navigaci mezi rozvrhy

Počáteční zobrazení, které uživatelé uvidí – day (denní), week (týdenní) nebo month (měsíční) – lze změnit parametrem view:

Když kliknete zde, dostanete se na ukázkový rozvrh Zasedací místnosti s již otevřenou Místností 1 a s nastaveným měsíčním zobrazením
[https://supersaas.com/schedule/demo/Meeting_Rooms/Meeting_Room_1?view=month]

Pokud chcete stránky se seznamem, například stránku Dostupné časy, zkrátit (nebo prodloužit), je k dispozici parametr per_page, pomocí kterého lze určit počet položek na stránku:

https://www.supersaas.com/schedule/demo/Therapist?view=free&per_page=5
Nastavení počtu položek na stránku